Aquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia je najväčší celoročný vodný areál na Slovensku. Je pravým miestom pre dokonalú dovolenku pre celú rodinu. Ubytovanie je len niekoľko metrov od termálnych bazénov s možnosťou vychutnať si vôňu hôr a vody každý deň. Leží v nádhernom prostredí pri severnom brehu vodnej nádrže Liptovská Mara s výhľadom na Západné a Nízke Tatry. Aquapark je vzdialený len 2 km od Liptovského Mikuláša. Minerálna voda Tatralandie blahodarne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo.

Bazény
Aquapark Tatralandia ponúka 8 celoročných bazénov s termálnou minerálnou vodou, 3 z nich sú kryté. Teplota vody v bazénoch je 26 – 38 °C a ponúkajú množstvo vodných atrakcií (gejzíry a vyvieračky, masáže, sedenia, vodné prúdy, vodné postele, hríbik, masáže chrbtice, vodná hojdačka, detské šmýkačky...).

Tobogany
Ani zima či dážď nepokazia radosť tým, ktorí majú radi adrenalín. V areáli si môžete vychutnať 9 celoročných toboganov.

Western City
Western City Šikluv Mlýn je najväčší prírodný zábavný areál na Slovensku. V programe môžete vidieť:
- tance v štýle country
- kabaretné show
- drezúru koňa
- drezúru psa
- ukážky dobovej spodnej bielizne
- ukážku práce s bičmi
- ďalšie zábavné westernové scénky

Tarzánia
V areáli Aquaparku sa nachádza najdlhšia prekážková lezecká lanová dráha v Strednej Európe a prvá Tarzania postavená mimo lesa. Tarzania je určená všetkým tým, ktorí chcú mať perfektný zážitok spojený s patričnou dávkou adrenalínu a miernou dávkou fyzickej námahy. Tarzania má rozlohu približne 5000 m2 a pozostáva z troch trás, ktoré sú vybudované pomocou jednej veže a 32 stĺpov vo výške približne 7 m nad zemou.

Wellness
Vo Wellness Paradise – svete masáži, kúpeľov a zábalov nájdete skvelú ponuku relaxačno-liečebných procedúr, ktoré sú zamerané na oddych, krásu a zdravie.
 

Info pre návštevníkov
Ubytovanie: Holiday Village Tatralandia je ubytovací komplex, tvorí ho 155 bungalovov a apartmánov, ktoré ponúkajú návštevníkom ideálne prostredie pre dovolenku počas celého roka.
Otváracie hodiny:
Pondelok – nedeľa: 10:00 - 21:00
Wellness paradise: 12:00 – 21:00

Lokalizácia:
autom – diaľnica D1 zo západu aj východu – odbočka na Liptovský Mikuláš a odtiaľ smerom na severozápad na Liptovský Trnovec
autobusom – autobusová stanica mesta Liptovský Mikuláš, odtiaľ chodia prímestské linky na Liptovský Trnovec a ďalšie obce resp. do Liptovskej Ondrašovej, odkiaľ je to už len niekoľko desiatom metrov
vlakom - autobusová stanica mesta Liptovský Mikuláš, odtiaľ chodia prímestské linky na Liptovský Trnovec a ďalšie obce resp. do Liptovskej Ondrašovej, odkiaľ je to už len niekoľko desiatok metrov
lietadlom – prílet na letisko Poprad Tatry a odtiaľ smerom na Liptovský Mikuláš

(c) Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode