AquaCity Poprad

Relaxačno – športový areál AquaCity využíva geotermálnu energiu popradského vrtu s teplotou takmer 50 °C. AquaCity sa nachádza na severovýchode Slovenska, v jednej z málo dotknutých častí Európy. Napriek tomu je AquaCity mimoriadne ľahko dostupné všetkými druhmi dopravy (cestnej, železničnej ako aj leteckej). Nachádza sa iba 8 minút od medzinárodného letiska v Poprade a 15 minút autom od Vysokých Tatier.

Bazény
V AquaCity sa nachádza veľa krytých aj vonkajších bazénov, pričom všetky využívajú ekologickú energiu na ohrev vody. Okrem bazénov AquaCity ponúka šmýkačky, kĺzačky, tobogany a veľké geotermálne vodné plochy na plávanie a zábavu po celý rok bez ohľadu na počasia. V areáli nájdete bazény pre zábavu, bazény na oddych a tréningové bazény.

Wellness
Vo wellness centre Vitálny svet si môžete vychutnať vírivky, vyhriať sa v saune a schladiť sa v ľadovom vodopáde alebo v snežnej jaskyni. Vo vitálnom svete taktiež nájdete soľné, mentolové, parné a bylinkové inhalačné miestnosti, sanária a tepidária.

Zdravie a Fitnes
Kryoterapia – alternatívna liečebná metóda s využitím extrémnych teplôt na zlepšenie priebehu liečby alebo zmiernenie viacerých zdravotných problémov.

Chromoterapia – alternatívna liečebná metóda, ktorá využíva farbu a svetlo na dosiahnutie fyzickej, emocionálnej, duchovnej a mentálnej rovnováhy.

Thaj relax – thajská masáž založená na koncepcii a znalosti energetických dráh v ľudskom tele, na ktorých sa nachádzajú dôležité akupresúrne body.
- rít tee – horúca bylinná masáž
- sook dee – masáž chodidiel
- fan dee – thajská aromatická olejová masáž
- nuad thai – tradičná thajská masáž
Fitnescentrá – skvelé vybavenie, školený personál, priestranné miestnosti fitnescentier, pohodlné priestory na prezliekanie a šatne zaručia príjemné a prospešné cvičenie.

Info pre návštevníkov
Ubytovanie: AquaCity ponúka príjemné ubytovanie v dvoch hoteloch s celkovou ubytovacou kapacitou 160 lôžok.
Lokalizácia: 8 minút od medzinárodného letiska v Poprade.

(c) Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode