Aquapark Senec

Rekreačno- relaxačný areál sa nachádza na známom letovisku Slnečné jazerá - sever v Senci. Aquapark poskytuje oddych, zábavu a relax v príjemnom prostredí počas celého roka.

Bazény
V areály sa nachádza 8 bazénov s teplotou vody 28 - 38°C a počas letnej sezóny sa ich počet zvyšuje na 13. Bazény poskytujú rôzne vodné atrakcie (masážne lavice, protiprúdy, vodné trysky, vodný chrlič, vzduchový gejzír či vodný dáždnik).

Saunový svet
Saunový svet tvoria dva druhy sáun, parná a suchá fínska sauna.
Parná sauna – prečistí dýchacie cesty, príjemne uvoľní celý organizmus, zbaví telo toxických látok. Aromatické prísady osviežia, upokoja a odbúrajú stres.
Suchá – Fínska sauna – pochádza k uvoľňovaniu svalov a kĺbov, blahodarne pôsobí na horné dýchacie cesty, odstraňuje stres. Intenzívnym potením dochádza k celkovej očiste organizmu a k posilneniu imunitného systému.

Perličkový kúpeľ
V saunovom svete sa nachádzajú dva whirlpool perličkové bazény. Menší perličkový bazén s teplotou vody 36°C a väčší s teplotou vody 30°C. V bazénoch je mnoho masážnych trysiek, ktoré dokonale uvoľnia namáhaný organizmus.

Masáže
Veľká masáž – klasická masáž tela trvá 40 min. Využívajú sa jednotlivé hmaty a rozličné krúživé pohyby. Spolu s masážnym olejom pôsobia na prekrvenie svalov a kože.
Malá masáž – chrbát – klasická masáž chrbta trvá 20 min. Je obdobná ako Veľká masáž.
Malá masáž – končatiny – tlakom prstov sa masírujú reflexné zóny na chodidle. Masáž má okamžitý účinok.

Občerstvenie
V areáli sa nachádza viacero občerstvovacích zón. Jednotlivé ponuky stravovania uspokoja tých, ktorí obľubujú chutné rýchle občerstvenie, ale aj klientov, ktorí uprednostňujú kvalitnú reštauračnú stravu.

Info pre návštevníkov
Areál je otvorený celoročne od 10:00 do 22:00
Aquapark Senec sa nachádza v letovisku Slnečné jazerá - sever v Senci len 25 km do Bratislavy.
 

(c) Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode